BeeTV februari 2023

Wondverzorging & achter de schermen van…

In deze aflevering van BeeTV vertelt Liesbeth over de kracht van honing bij het verzorgen van wonden.

Het tweede deel geeft ons een blik achter de schermen van reportagemakers bij de laatste honingjagers in de Himalaya.

De eigenlijke reportage en andere documentaires kunt u bekijken op VBI mediatheek.  Steeds in HD formaat en Nederlands ondertiteld.

Meer BeeTV …

BeeTV, Nieuws

Afl. 26: winter BBQ met honing en 5 boekbesprekingen

In deze kerstspecial organiseren we een winter BBQ met gerechten met honing. We bespreken ook 5 mooie en interessante boeken over bijen die zeker niet mogen ontbreken bij de bijenliefhebbers. Het was een druk maar prachtig jaar. Prettige feestdagen!

BeeTV

Afl. 24: Wat kan industrie voor bijen betekenen ?

Ons Vlaamse landschap kent vele hectaren industrieel landschap. Ook binnen de industriële gemeenschap bestaan er bedrijven die echt inzetten op natuur en bijen. We volgen een landschapsarchitect met zijn verwezenlijkingen binnen een industriële site.

Menu